დღეს, ოზურგეთის სახელმწიფო თეატრის ექსპერიმენტულ სცენაზე ქ. ოზურგეთის #1 საჯარო სკოლის მოსწავლეებმა მარიამ წულაძის და ანა ჩხარტიშვილის სცენარის მიხედვით  განხორციელებული სპექტაკლი „უსასრულო ხელოვნება“ წარმოადგინეს.
„რა შეიძლება მოხდეს, როდესაც ოთხ თინეიჯერს სკოლის ბიბლიოთეკაში დავალების შესრულების დროს შემოაღამდება? ალბათ ძველი ბერძნული ღმერთის გამოჩენა და ხელოვნების უსასრულო სამყაროში მოგზაურობა, თქვენი პირველი პასუხი ალბათ ეს არის. მაგრამ, სწორედ ასე მოხდება მაშინ, როდესაც ამ დავალებას სანდრო, მარიამი, ელენე და ლუკა ასრულებენ.
აპოლო თავის მუზებთან ერთად, ბავშვებს პროექტის დასრულებაში ეხმარება. აჩვენებს ყველაფერ იმას, რასაც ვიკიპედიაში ვერ იპოვიან. აქ ისინი გაიცნობენ დიდებულ ქალებს, რომლებსაც უდიდესი როლი აქვთ შესრულებული ხელოვნების ისტორიაში.“
საინტერესოდ ასრულებენ როლებს: გიორგი არობელიძე (აპოლო), ანა  ჩხარტიშვილი (მარიამი), მარიამ წულაძე (ელენე), ლაშა კალანდაძე (სანდრო) გეგა არობელიძე (ლუკა), ქრისტინე დოლიძე (ნეფერტიტი), მარიამ ლომჯარია (გრიტი), ქრისტინე დოლიძე (კირკე), ანასტასია ონიანი (ელენე ახვლედიანი), მარიამ ლომჯარია (ფრიდა კალო), რომა წულაძე (მონა), ლუკა თეთრაძე (ვერმეერი).
დადგმის რეჟისურაც თავად დრამის კლუბის წევრებს ეკუთვნით.
ძალიან საინტერესო ქორეოგრაფია აქვს სპექტაკლს (ანანო მელუა), რომელსაც მუზები შესანიშნავად ასრულებენ: სალომე ყუბანეიშვილი, ანა კეჭაყმაძე, ანასტასია მენაბდე, ანასტასია მაჩაიძე, ნინი ჭელიძე, ლიზი მიქატაძე, ლიზი აბაშმაძე, ანისა დომანოვა, ეკატერინე კვაჭანტირაძე.