საბა კვენეტაძე მეორე – 41 კგ
და გურამ მაჭარაშვილი ( მწვრთნელები)
გიორგი ბოლქვაძე – 48 კგ
ემზარი დარჩია ( მწვრთნელი)
მათე დარჩია პირველი – 63 კგ
11 - 13 ოქტომბერს ქალაქ ბათუმში უმცროს ჭაბუკებს შორის ბ/რ ჭიდაობაში ნოდარ ჭანუყვაძისა და ოთარ ბაკურიძის ხსოვნისადმი მიძღვნილი საერთაშორისო ტურნირი გაიმართა. საერთაშორისო ასპარეზობაში მიიღეს მონაწილეობა და შინ 4 ოქროთ, 2 ვერცხლითა და 3 ბრინჯაოთ დაგვიბრუნდნენ ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სპორტულ - გამაჯანსაღებელ დაწესებულებათა გაერთიანების ბ/რ ჭიდაობის სექციის სპორტსმენები : I ადგილი გიგა… - 98
31 მაისსა და 1 ივნისს ქ. ჭიათურაში უმცროს ჭაბუკებს შორის ბერძნულ - რომაულ ჭიდაობაში რეპუბლიკური ტურნირი გაიმართა. შეჯიბრზე წარმატებით იასპარეზეს ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სპორტულ - გამაჯანსაღებელ დაწესებულებათა გაერთიანებასთან არსებულმა ბ/რ ჭიდაობის სექციის სპორტსმენებმა და შინ 18 მედალი მათ შორის 4 ოქტო, 3 ვერცხლი და 11 ბრინჯაო წამოიღეს. მწვრთნელი - ლაშა ქადეიშვილი… - 97
ქ. ქუთაისში 1 თებერვალს კიკბოქსინგში დასავლეთ საქართველოს ჩემპიონატი გაიმართა. ჩემპიონატი სხვადასხვა ასაკობრივ ჯგუფსა და წონით კატეგორიაში ჩატარდა შეჯიბრში მონაწილეობა მიიღეს და წარმატებით იასპარეზეს ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სპორტულ - გამაჯანსაღებელ დაწესებულებათა გაერთიანების კიკბოქსონგის სექციის ( ურეკის ჯგუფი) სპორტსმენებმა და შინ 3 ოქრო, 5 ვერცხლი და 5 ბრინჯაო წამოიღეს. I ადგილი ანა მუკუტაძე… - 96
ქალაქ თბილისში 3 - 5 დეკემბერს ბერძნულ - რომაულ ჭიდაობაში მიხეილ სალაძის სახელობის საერთაშორისო ტურნირი გაიმართა. ასპარეზობაში მოჭიდავეები მთელი საქართველოდან იღებდნენ მონაწილეობას. შეჯიბრზე ოზურგეთის მუნიციპალიტეტის სპორტულ - გამაჯანსაღებელ დაწესებულებათა გაერთიანებასთან არსებულმა ბ/რ ჭიდაობის სექციის სპორტსმენებმა ცხრა მედალი, აქედან ერთი ოქრო, ერთი ვერცხლი და შვიდი ბრინჯაო მოიპოვეს. I ადგილი ერეკლე თავბერიძე… - 96